Bulgaristan Turist Vizesi

Bulgaristan Turist Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Bulgaristan Turist Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Turist vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, Bulgaristan Turist vizesi ücreti ve vize harç gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Bulgaristan Turistik vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Bulgaristan vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Bulgaristan Turistik Vizesi kısa süreli bir vizedir. Kısa süreli vizeler genelde ortalama 10 iş günü içerisinde açıklanır. Bulgaristan Konsolosluğunun yoğunluğuna bağlı olarak değerlendirme süresi uzayabilir.

Bulgaristan turistik vize için acil vize uygulaması Bulgaristan Konsolosluğu tarafından kaldırılmıştır.

Alınan vize süresi bitmeden önce ülkeden çıkış yapmış olmak gerekir. Eğer vize bitişinde ülkeden çıkış yapılmadıysa kişiye cezai yaptırımlar uygulanır. Pasaportunuza gününüzü geçirdiğinize dair kaşe basılır ya da kaldığınız gün kadar para cezası verilir. Vize sürelerine dikkat edilmemesi durumunda bir sonraki alacağınız vizelerde sorun yaşayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın