Bulgaristan Çalışma İzni Vizesi

Bulgaristan Çalışma İzni İşlemleri

Bu sayfamız, Bulgaristan Çalışma İzni ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Bulgaristan Çalışma izni vizesi nasıl alınır? Çalışma izni başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Bulgaristan Çalışma İzni başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Bulgaristan vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Bulgaristan’da çalışma durumları genelde haftada 5 gün ve toplamda 40 saat şeklindedir. Ancak çalışılan yerin durumu, anlaşmanıza bağlı olarak süre değişebilir.

Bulgaristan’da çalışma izni almak için ilk olarak Bulgaristan’da olan bir işveren tarafından işe kabul almanız gerekir. Başvuru sahibi Bulgaristan’da işini bulduktan sonra D tipi çalışma vizesi başvurusunu yapmalıdır. Bununla beraber Bulgaristan’daki işveren davet ettiği çalışanı için çalışma izni başvurusunda bulunmalıdır. Başvuruların olumlu sonuçlanmasının ardından başvuru sahibi Bulgaristan’a çalışmak için gidebilir.

Bulgaristan çalışma izni vize başvurusu esnasında sunduğunuz evraklar içerisinde herhangi bir sorun olmadığı durumda ya da ek evraklar talep edilmediğinde yaklaşık olarak 2 hafta içinde sonuçlanacaktır. Bu süre ilgili makamın yoğunluğuna baplı olarak uzayabilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın