Çin Grup Vizesi (L) | 2022

*Çin konsolosluğu süre belirtmeksizin "Çin Grup Vizesi (L)" başvurusu kabul etmemektedir.

Çin Grup Vizesi (L) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Grup Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Grup Vizesi (L) işlemleri (Çin Grup Vizesi ücretleri, vize işlem süresi, başvuru formu, gerekli evraklar, fotoğraf özellikleri, Çin grup vizesi davetiyesi) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

“Tura Katılacak olan Kişilerin Hazırlaması Gerekli Belgeler” olarak gerekli tüm evrakların listesi ve detaylı bilgilere ulaşmak için Tıklayınız.

Türkiye’den yurtdışına tur düzenleme yetkisi olan Türsab’a bağlı A grubu seyahat acentalarının Çin Halk Cumhuriyetine düzenleyecekleri gruplar için başvurmaları gerekli olan vize türüdür. Grup vizesi minimum 5 kişi için başvurulabilmekte olup, grup üyelerinin pasaportlarına vize tatbik edilmez. Gümrük girişinde ve çıkışında gümrüğe teslim edilmek üzere grup liderine 2 nüsha vize verilir. Bundan dolayıdır ki, grup üyelerinin beraber hareket etmesi gerekmektedir. Gruba dahil olmuş birisi, gruptan erken veya geç dönemez.

Çin grup vizesi güncel fiyatlarını ve Çin Vizeleri hakkında detaylı bilgiler öğrenmek için Ligarba Turizm Çin Vize Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.