Çin Grup Vizesi (L) | 2024

Çin Grup Vizesi (L) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Grup Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Grup Vizesi (L) işlemleri (Çin Grup Vizesi ücretleri, vize işlem süresi, başvuru formu, gerekli evraklar, fotoğraf özellikleri, Çin grup vizesi davetiyesi) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin Grup vizesi başvurunuz için Konsolosluğa eksiksiz ve doğru belgeler beyan etmişseniz başvurunuzun değerlendirilip sonuçlanması yaklaşık olarak 7 iş günü olacaktır. Bazı durumlar sebebiyle bu değerlendirme süreci uzayabilir. Resmi tatiller, hafta sonuna denk gelmesi gibi durumlar olabilir.

Çin Halk Cumhuriyeti ve Türkiye Cumhuriyeti arasındaki ilişkiye bağlı olarak vize ücretleri değişiklik gösterebilir. Çin Grup vizesi güncel fiyatlarını ve Çin Vizeleri hakkında detaylı bilgiler öğrenmek için Ligarba Turizm Çin Vize Ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

Çin Grup Vizesi, minimum 5 kişi olacak şekilde turistik amaçlarla Çin Halk Cumhuriyeti’ne seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşlarının alması gereken kısa süreli bir vize türüdür. Bu vizeye bireysel başvuru yapma imkanı kaldırılmıştır. Bundan dolayı en az 5 kişilik grup halinde başvuru yapılması beklenir.

Çin Grup vizesi, Çin’e kısa süreli ziyareti sağlayan bir vizedir. Çin Konsolosluğu Çin vizeleri için turizm seyahat acentelerini yetkilendirmiştir. Ligarba Turizm acentemiz aracılığıyla Çin Grup vizenizi kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bireysel başvuru yapılamamakta olup başvurunuzu 5 kişilik grup halinde yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın