Çin İhraç ve İthal Malları Fuarı ( Kanton Fuarı )

Kanton Fuarı Ön Başvuru Formu

Çin İhraç ve İthal Malları Fuarı ( Kanton Fuarı )

1957 yılından bu yana, her yıl Nisan ve Ekim ayında olmak üzere Çin’in güneyde bulunan Guangdong eyaletinin başkenti Guangzhou’da düzenlenen Çin İthal İhraç Malları fuarı (Kanton Fuarı)’nın 135. si bu yıl Nisan ayında düzenlenecek. Kanton Fuarı, en uzun geçmişe, en büyük ölçeğe, en eksiksiz sergi çeşitliliğine, en büyük alıcı katılımına, en çeşitli alıcı kaynak ülkesine, en büyük iş cirosu ve Çin’deki en iyi itibara sahip kapsamlı bir uluslararası ticaret etkinliğidir.


1. Dönem Sergilenen Ürünler

15 – 19 Nisan 2024

Elektrikli Ev Aletleri, Tüketici Elektroniği ve Bilişim Ürünleri, Elektronik ve Elektrikli Ürünler, Aydınlatma Ekipmanları, Yeni Enerji Kaynakları, Yeni Malzemeler ve Kimyasal Ürünler, Hırdavat, Aletler, Talaşlı İmalat Makine ve Ekipmanları, Güç ve Elektrik Ekipmanları, Genel Makine ve Mekanik Parçalar, Endüstriyel Otomasyon ve Akıllı İmalat, İş Makinaları, Tarım Makinaları, Yeni Enerji Araçları ve Akıllı Mobilite, Motosikletler, Bisikletler, Araç Yedek Parçaları, Taşıtlar.

2. Dönem Sergilenen Ürünler

23 – 27 Nisan 2024

Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri, Sıhhi Tesisat ve Banyo Gereçleri, Mobilya, Mutfak ve Sofra Takımları, Günlük Kullanım Seramikleri, Ev Eşyaları, Saatler, Saatler ve Optik Aletler, Hediyeler ve Primler, Festival Ürünleri, Ev Dekorasyonu, Sanat Seramikleri, Cam Gereçleri, Bahçe Ürünleri, Dokuma, Rattan ve Demir Ürünler, Demir ve Taş Süslemeler ve Açık Hava Spa Tesisleri.

3. Dönem Sergilenen Ürünler

1 – 5 Mayıs 2024

Kişisel Bakım Gereçleri, Banyo Ürünleri, İlaçlar, Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar, Evcil Hayvan Ürünleri, Hamile ve Bebek Ürünleri, Oyuncaklar, Çocuk Giyim, Erkek ve Bayan Giyim, Spor ve Günlük Giyim, İç Giyim, Kürk, Deri, Kuş Tüyü ve İlgili Ürünler, Giyim Aksesuar ve Ek Parçaları, Ev Tekstili, Tekstil Hammaddeleri ve Kumaşları, Halı ve Duvar Halıları, Ayakkabı, Büro Malzemeleri, Çanta ve Valizler, Spor ve Turizm Eğlence Ürünleri, Gıda,Kırsal Canlandırma.

Fuarda sergilenen bütün ürünleri detaylı şekilde fuarın resmi web sitesinden incelemek için linke tıklayınız…


Ligarba Turizm ayrıcalığı ile Çin Ticaretinin Kalbini Keşfedin

30 yıllık Çin pazarı tecrübesi ile Kanton fuarı ziyaretinde Ligarba Turizm ayrıcalığını yaşayın.

Türk Havayolları ile direkt Guangzhou uçuşu… 5 Yıldız otel konaklaması… Çin vizesi dahil fuar paketleri ile herşey dahil hizmet alırken aynı zamanda en ekonomik şekilde seyahat etmenin keyfini yaşayın…

Kanton Çin Fuarı hakkında daha detaylı bilgiler için bizi arayın!

Kanton Çin Fuar Paket Turlarımız

Fuar Adı: Kanton Çin Fuarı

Sektör: Genel Ticaret Fuarı

Fuar Alanı: Pazhou Fuar Alanı

Organizator: Çin Halk Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı

Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti

Şehir: Guangzhou

Başlangıç Tarihi: 15.04.2024

Bitiş Tarihi: 05.05.2024

1. Dönem Programı
13 – 21 Nisan 2024

THY ile Guangzhou

TarihUçuş NoÇıkış ŞehriVarış ŞehriKalkışVarış
14 Nisan 2024TK72İstanbulGuangzhou01.2516.50
20 Nisan 2024TK73Guangzhouİstanbul23.0005.10
TarihProgram
13 Nisan 202422:00 Istanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde önünde buluşma.
14 Nisan 202401:20 Saat 01:20’de TK 072 seferi ile Guangzhou’ ya hareket, 16.40 Guangzhou’ ya varış. Guangzhou’ da 6 gece kalınacak olan 5 * Dong Fang Hotel ’ e transfer otele geçiş ve otelde konaklama.
15-19 Nisan 2024Sabah kahvaltısı ve fuar ziyareti.
(I.DEVRE Canton Fuarı – Fuar Alanını ziyaret)
20 Nisan 202423:00 Otelden ayrılış günü
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. 19.00’da Guangzhou havaalanına transfer bilet ve bagaj işlemlerinden sonra TK 073 seferi ile 23.00’ da İstanbul’ a hareket, gece uçakta.
21 Nisan 202405.25 İstanbul’a varış ve tur sonu.


2. Dönem Programı
23 – 29 Nisan 2024

THY ile Guangzhou

TarihUçuş NoÇıkış ŞehriVarış ŞehriKalkışVarış
22 Nisan 2024TK72İstanbulGuangzhou01.2516.50
28 Nisan 2024TK73Guangzhouİstanbul23.0005.10
TarihProgram
21 Nisan 202422:00 Istanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde önünde buluşma.
22 Nisan 202401:20 Saat 01:20’de TK 072 seferi ile Guangzhou’ ya hareket, 16.40 Guangzhou’ ya varış. Guangzhou’ da 6 gece kalınacak olan 5  Dong Fang Hotel ’ e transfer otele geçiş ve otelde konaklama.
23-27 Nisan 2024Sabah kahvaltısı ve fuar ziyareti.
(2.DEVRE Canton Fuarı – Fuar Alanını ziyaret)
28 Nisan 202423:00 Otelden ayrılış günü
Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. 19.00’da Guangzhou havaalanına transfer bilet ve bagaj işlemlerinden sonra TK 073 seferi ile 23.00’ da İstanbul’ a hareket, gece uçakta.
29 Nisan 202405.25 İstanbul’a varış ve tur sonu.


Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 • İstanbul – Guanzghou – İstanbul THY Ekonomik sınıf uçak bileti
 • 5* Dong Fang Hotel oda kahvaltı konaklama
 • Çin Vizesi
 • Fuar Giriş Kartı
 • Havalanı Otel Havaalanı transferleri
 • Otel – Fuar Alanı – Otel – Transferleri
 • Grup Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sigortası

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tur Paketi Dışındaki Transfer ve Uçuş Talepleriniz
 • Express ve çift girişli vize masrafları
 • Yurtdışı Çıkış Pulu
 •  Özel tercümanlık hizmetleri
 • Rezervasyon değişiklik maliyetleri
 • Öğle ve akşam yemekleri
 • Otelde mini bar kullanımı
 • Ekstra bagaj ücretleri
 • Şahsi harcamalar
 • Dahil olarak belirtilmeyen diğer giderler

Kanton fuarı 3. dönem programımız dolmuştur. Talepleriniz doğrultusunda sizin için özelleştirilmiş tur paketi hazırlayabiliriz.
Bizimle irtibata geçiniz…

Sıkça sorulan sorular

2024 yılı Bahar Dönemi için, 3 devrede,

1. Dönem (15-19 NİSAN 2024)

2. Dönem(23-27 NİSAN 2024)

3. Dönem(1-5 MAYIS 2024)

düzenleniyor.

1. Dönem Sektörler: Elektrikli Ev Aletleri, Tüketici Elektroniği ve Bilişim Ürünleri, Elektronik ve Elektrikli Ürünler, Aydınlatma Ekipmanları, Yeni Enerji Kaynakları, Yeni Malzemeler ve Kimyasal Ürünler, Hırdavat, Aletler, Talaşlı İmalat Makine ve Ekipmanları, Güç ve Elektrik Ekipmanları, Genel Makine ve Mekanik Parçalar, Endüstriyel Otomasyon ve Akıllı İmalat, İş Makinaları, Tarım Makinaları, Yeni Enerji Araçları ve Akıllı Mobilite, Motosikletler, Bisikletler, Araç Yedek Parçaları, Taşıtlar.

2. Dönem Sektörler: Yapı ve Dekorasyon Malzemeleri, Sıhhi Tesisat ve Banyo Gereçleri, Mobilya, Mutfak ve Sofra Takımları, Günlük Kullanım Seramikleri, Ev Eşyaları, Saatler, Saatler ve Optik Aletler, Hediyeler ve Primler, Festival Ürünleri, Ev Dekorasyonu, Sanat Seramikleri, Cam Gereçleri, Bahçe Ürünleri, Dokuma, Rattan ve Demir Ürünler, Demir ve Taş Süslemeler ve Açık Hava Spa Tesisleri.

3. Dönem Sektörler: Kişisel Bakım Gereçleri, Banyo Ürünleri, İlaçlar, Sağlık Ürünleri ve Tıbbi Cihazlar, Evcil Hayvan Ürünleri, Hamile ve Bebek Ürünleri, Oyuncaklar, Çocuk Giyim, Erkek ve Bayan Giyim, Spor ve Günlük Giyim, İç Giyim, Kürk, Deri, Kuş Tüyü ve İlgili Ürünler, Giyim Aksesuar ve Ek Parçaları, Ev Tekstili, Tekstil Hammaddeleri ve Kumaşları, Halı ve Duvar Halıları, Ayakkabı, Büro Malzemeleri, Çanta ve Valizler, Spor ve Turizm Eğlence Ürünleri, Gıda,Kırsal Canlandırma.

Canton Fuarı turları, katılımcılara fuar alanındaki tüm sektörleri kapsamlı bir şekilde keşfetme fırsatı sunar.
Canton (Kanton) Fuarı turlarında ayrıca, Çin kültürünü tanımak ve yerel lezzetleri deneyimlemek için de fırsatlar bulunur. Arzu etmeniz durumunda Çin içerisinde gezi turları da düzenlemekteyiz.

Kanton Fuarı, her yıl ilkbahar ve sonbahar olmak üzere iki kez düzenlenmektedir. 15 Nisan’dan 4 Mayıs’a kadar sürecektir.
Canton Fuarı turları için rezervasyonlar genellikle fuardan 3-6 ay önce yapılmaya başlanır. Bu nedenle, erken rezervasyon yaparak indirimlerden yararlanmak ve istediğiniz tarih ve otelde yer bulmak için acele etmenizi tavsiye ederiz. Ligarba Travel: +90 212 291 73 73

Canton Fuarı, Çin’in ve dünyanın en önemli ticaret etkinliklerinden biridir. Bu fuara katılmak, yeni iş bağlantıları kurmak, pazar araştırması yapmak ve Çin’in son trendlerini takip etmek için mükemmel bir fırsattır.
Canton Fuarı turları, katılımcıların fuara kolayca ve rahat bir şekilde ulaşmasını sağlar. Ligarba Travel ile, vize başvurusu, uçak bileti, konaklama ve transfer gibi tüm organizasyona dair işlemler güvenle halledilir. Bu sayede, siz ziyaretçiler fuara odaklanmak ve yeni iş fırsatları bulmak için vakit kazanabilirsiniz.
Kanton Fuarı turlarında ayrıca, Çin kültürünü tanımak ve yerel lezzetleri deneyimlemek için de fırsatlar bulunur. Ligarba Travel ile Çin’in tarihi ve turistik yerlerini gezebilir ve geleneksel Çin yemeklerini tadabilirsiniz. Bu konuda da lütfen bilgi alınız.
Canton (Kanton) Fuarı turları, Çin’in ticaret kalbini keşfetmek ve yeni iş fırsatları bulmak için harika bir yoldur. Bu deneyimi kaçırmamak için erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.

Ligarba Travel: +90 212 291 73 73

Ligarba Travel, Ligarba Grup bünyesinde bulunan Türk-Çin Kültür Merkezi ve Lotus Eğitim kuruluşları ile de ister Türkiye’de ister Çin’de ihtiyacınız olan tercümanlık, eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile öne çıkmaktadır.

  • Yenilikçi Ürün ve Hizmetler: Fuar, dünya genelinde çeşitli sektörlerden katılımcıları bir araya getirerek, en yeni ürünleri ve hizmetleri tanıtmak için mükemmel bir fırsat sunacak.

  • Küresel İşbirliği: Uluslararası katılımcılarla ağ kurma ve küresel işbirlikleri geliştirme şansı elde ederek, iş ağınızı genişletebilirsiniz.

  • Sektör Trendlerine Hakim Olun: Kanton Çin Fuarı 2024, sektördeki en son trendleri takip etmek ve geleceğin iş dünyasına dair ipuçlarına sahip olmak isteyenler için bir bilgi kaynağıdır.

Bu heyecan verici etkinlik, sadece iş dünyası profesyonelleri için değil, aynı zamanda seyahat tutkunları için de benzersiz bir deneyim sunacak. Kanton şehri, tarihi zenginlikleri, muazzam manzaraları ve lezzetli mutfağı ile ziyaretçilere unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Bizi Arayın