Çin Mürettebat Vizesi (C) | 2022

Çin Mürettebat Vizesi İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Mürettebat Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Mürettebat Vizesi (C) işlemleri (Çin Mürettebat vize ücretleri, vize işlem süresi, başvuru formu, gerekli evraklar, fotoğraf özellikleri, Çin mürettebat vizesi davetiyesi) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin Mürettebat Vizesi başvurunuz başvuru merkezine teslim etmiş olduğunuz vize evraklarınızın eksiksiz olması ve vize işleminizin başarılı bir şekilde yürütülmesi sonrasında; Çin Konsolosluğu tarafından olumlu sonuçlanması ortalama 7-10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

Çin Mürettebat Vizesi; hava, kara ve deniz firmalarında mürettebat olarak çalışan; uluslararası tren taşımacılığı, havacılık, denizcilik firmaları görevlileri; uluslararası karayolu taşımacılığı yapan araç sürücüleri ve bu kişilerin ailelerinin başvuru yapması gerekli olan vize türüdür.

Evrakların hazırlanması ve başvurunuzun yapılması hakkında daha detaylı bilgi için Çin Vize ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.