Basında Biz

Basında Biz

Ligarba Turizm hakkında yazılı ve görsel medyada çıkmış haberlerin detayına buradan ulaşabilirsiniz. Basında Ligarba Turizmi takip ederek vize işlemleri, çin vizesi, uçak bileti, yurt içi ve yurt dışı turlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

CCTV

Çin Halk Cumhuriyeti devlet televizyonu “Çin Merkez Televizyonu” CCTV News ; eğitim kurumumuz olan Çin Kültür Merkezi hizmetleri ve Çince kursları hakkında haber yaptı. Haberde kurum müdürümüz Mustafa KARSLI ve öğrencilerle röportajlar yapıldı. Haberde; Çincenin yurt dışında görmüş olduğu ilgiye dikkat çekiliyor.

TRT

TRT Türk Televizyonu; eğitim kurumuz olan Çin Kültür Merkezi “Lotus Eğitim Kurumları”nda düzenlenen Çince ve Yabancılar için Türkçe kursları ile ilgili haber yaptı. Haberde Çinceye olan talebin nedenleri hakkında öğrencilerle ve öğretmenlerle röportajlar yapıldı.

TURKIYETURIZM.COM

Turizm Yolu | Basında Biz

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu tarafından İstanbul InterContinetal Ceylan otelde düzenlenen İpekyolu tanıtım programına; Ningxia Turizm Müdüresi Yang Liu; Çin Başkonsolosu GU Jingqi; TÜRSAB Başkanı Başaran ULUSOY; İstanbul Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı İsmail GÜLTEKİN ve Ligarba Turizm Genel Müdürü ve pekçok misafir katıldılar. Acentemiz Genel Müdürü İrfan KARSLI barkovizyon eşliğinde İpekyolu Tanıtımı yaptı.

TRT

TRT Televizyonu Bilişim Rüzgarı programında Çin İhraç İthal Malları Fuarı ( Kanton Fuarı) ile ilgili yapmış olduğu programda acentemiz Ligarba Turizm kurucusu ve genel müdürü İrfan KARSLI; kanton fuarı hakkında izleyicilere bilgiler verdi ve uzun süre Çin’de kazanmış olduğu tecrübeleri izleyicilerle paylaştı.

NANJING TV

Ligarba Turizm Genel Müdürü İrfan KARSLI; Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın ZHANG Qingyang ile yapmış olduğu Çin , Xiamen Zhangzhou seyahatinde; yerel NANJING Televizyonu ile bir röportaj yaptı. Röportajda yabancıların gözü ile Xiamen ve topraktan yapma, bölgeye özel “土楼” Toprak Yapılar hakkında düşünceleri alındı.

ÇİN KONSOLOSLUĞU

Çin Konsolosluğu | Basında Biz

Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu; Eğitim kurumumuz Çin Kültür Merkezinde 23 Şubat 2014 yılında düzenlenen Çin Yılbaşı programını ve konsolosluk yetkililerinin katılımı hakkında web sitesinde haber yayınladı. Haberde Çin Kültür Merkezinin uzun yıllarca Çin Kültürüne sağlamış olduğu katkılar takdir edildi.

HONG KONG PHOENIX TV

Hong Kong Phoenix TV; Çin Kültür Merkezini haber yaptı. Türkiye’de açılmış olan ilk ve tek özel Çince kursu olan Çin Kültür Merkezinin kuruluşundan, bugün gelmiş olduğu noktaya kadar başarı hikayesini inceledi. Kurum kurucusu olan İrfan KARSLI ile yapmış olduğu röportajda öğrencilerin Çinceye olan ilgili ve kurum faaliyetleri hakkında bilgi alındı. Haberde ayrıca; kurumda Çinliler için Türkçe dersleri hakkında bilgi de verildi.

TRT

Dünyanın en büyük fuarlarından bir tanesi olan Çin İthal İhraç Malları Fuarı; diğer adı ile Kanton Fuarı hakkında yapılmış olan www.kantonfuari.com; TRT Bilişim rüzgarının web sitelerini inceleyen bölümüne konu oldu. Haberde sitenin bölümleri; fuar programlarını; Çin Mutfağı gibi sitenin pek çok bölümü detaylı olarak incelendi. Ayrıca fuara katılmak isteyen işadamları için seyahatlerinde faydalı olacak kısımlara değinildi.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

Doğuş Üniversitesi - Ligarba Turizm  | Basında Biz

Doğuş Üniversitesi tarafından düzenlenen Çin Bahar Etkinliği programına davetli olarak katılan acente genel müdürümüz İrfan KARSLI yanı sıra; Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın GU Jingqi; Boğaziçi Üniversitesi Konfüçyus Enstitüsü başkanı Liu Yi; İstanbul Üniversitesi Çince Bölüm Başkanı Sayın Eyüp SARITAŞ katıldılar. Etkinlikte Çin Kültürü ile ilgili gösteriler sergilendi.

CINE5 TV

CINE5 Televizyonu; son zamanlarda Çin ve Çinceye olan ilgi ile ilgili haber yaptı. Haber kapsamında eğitim kurumumuzu ziyaret eden televizyon kanalı; çince öğrenen öğrencilerimizle neden Çince öğrendikleri ile ilgili röportaj yaptı.

ATV

ATV Televizyonu yurt dışında eğitim konusunu işledi. Haberde eskiden amerika, avrupa gibi ülkeler yurt dışından öğrenci çekerken; son zamanlarda Çin’in bu ülkelere çok güçlü bir rakip olduğunu belirtti. Ayrıca; eğitim kurumumuzda Çince ders alan öğrencilerle de Çincenin zor olup olmadığı konusunda da fikirleri alındı.

YÖN RADYO

Yön Radyo | Medyada Ligarba Turizm

Çin Yeni Yılı “Bahar Bayramı” Çin Kültür Merkezinde; Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın ZHANG Qingyang; Okan Üniversitesi Çince Bölüm Başkanı SONG Yuejin; Doğuş Üniversitesi Çince Bölümünden Linlin LIU diğer davetliler ve öğrencilerin katılımı ile kutlandı. Programda bir konuşma yapan Sayın Başkonsolos; bu tür programların iki kültürü bir araya getiren, kaynaştıran bir etki yarattığını; ve uzun yıllardır Çin Kültürü ve Çinceye katkılarından dolayı kurumu tebrik etti.

UZMAN TV

Uzman TV’nin Çin vizesi ile ilgili hazırlamış olduğu video serisinde Ligarba Turizm ve Ligarba Turizm hizmetleri ; Çin Vizesi ve Çin vizesinin nasıl alındığı ile ilgili konuları acenta müdürümüz Sevtap KAPTAN anlatılıyor.

UZMAN TV

Uzman TV , Çin Vizesi serisinde Acente Vize Sorumlusu Serap KARAKUŞ, Çin Vizesi için başvuruların nasıl yapılması gerektiğini anlatıyor.

ÇİN ULUSLARARASI RADYOSU

CRI - Ligarba Turizm | Basında Ligarba Turizm

Çin Uluslararası Radyosu ( CRI) ; Çin Kültür Merkezi kurucusu İrfan KARSLI ile bir röportaj yaptı. Röportajda Çin Kültürünün Türkiye’de nasıl bilindiği, Çin Kültürü hakkında yanlış bilinenler, Türkiye ile Çin arasındaki kültür köprüsü ve son zamanlarda iki ülke arasındaki ilişkilerin kültürel anlamda iki ülkeyi birbirine yaklaştıran özellikleri hususunda sorulara cevaplar verildi.

UZMAN TV

Uzman TV , Çin Vizesi serisinde Acenta Vize Sorumlusu Serap KARAKUŞ, Çin Vizesi ve Çin Vize çeşitlerini anlatıyor.

UZMAN TV

Uzman TV , Çin Vizesi serisinde Acenta Vize Sorumlusu Serap KARAKUŞ, Çin Vizesinin nasıl alınacağını anlatıyor.

SEKTÖREL HABER

Sektörel Haber TV, Ligarba Turizm Genel Müdürü İrfan KARSLI ile yapmış olduğu röportajda Ligarba Turizm ve faaliyetleri hakkında izleyicilere bilgiler veriliyor.

UZMAN TV

Uzman TV , Çin Vizesi serisinde Acenta Vize Sorumlusu Serap KARAKUŞ, Çin Vizesi almak için gerekli belgelerin neler olduğunu anlatıyor. Önemli Not: Video hazırlandığı tarihte talep edilen belgelerde değişiklikler olmuştur. Lütfen linkteki belgeleri baz alınız.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın