Avusturya

AVUSTURYA VİZE İŞLEMLERİ

Avusturya, Schengen vizesi ile ilgili en kapsamlı sayfaya hoş geldiniz. Sayfamızda, Avusturya vizesi nasıl alınır? Avusturya vize işlemleri, Avusturya vizesi evrakları, türleri ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceksiniz. Bu bilgilerde bazı dönemlerde değişiklik olması olasıdır. En güncel bilgilere sitemizi takip ederek sahip olabilirsiniz.

Vize süreci oldukça profesyonel şekilde yürütülmesi gereken bir süreçtir. Vize başvurusunda bulunmadan önce gerekli hazırlıkların doğru şekilde yapılıp yapılmadığı kontrol edilmelidir. Vize işlemleriniz ile ilgili olarak her zaman vize ekibimiz ile görüşebilirsiniz.  

Avusturya Vize İşlemleri - Ligarba Turizm - Avusturya vizesi nasıl alınır?
Avusturya Oturum Vizesi İşlemleri
Avusturya Vizeleri Formlar ve Dokümanlar
Avusturya Vizesi Sıkça Sorulan Sorular

Vizeler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avusturya’ya seyahat edecek olan Umuma Mahsus Pasaport sahibi Türk vatandaşlarından vize istemektedir. Hizmet, Hususi ve Diplomatik Pasaport sahipleri ise 180 gün içinde 90 günü aşmamak şartıyla Avusturya seyahatlerinde vizeden muaftır.

Avusturya’ya gitmek için seyahat amacınıza göre vize başvurusunda bulunmanız gerekir. Seyahat amacına göre eğer kısa süreli bir ziyarette bulunacaksanız ortalama 7-10 gün içerisinde sonuçlanır. Ulusal Avusturya Vize başvurularında ise 30 gün içerisinde sonuçlanır.

Avusturya’da ikamet eden aile/arkadaş ziyareti için yakınlarınız davetiye göndermelidir. Avusturya’da yaşayan yakınınızdan almış olduğunuz davetiye ile Avusturya’ya seyahat etmeniz mümkündür. Size gönderilen davetiyenin orijinal olması önemlidir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın