Avusturya Ticari Vizesi

Avusturya Ticari Vize İşlemleri

Değerli Ziyaretçimiz; Avusturya Ticari Vizesi sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfamız, Avusturya Ticari Vize ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Ticari vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avusturya Ticari  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avusturya Vize Türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avusturya Ticari Vize başvurularını direkt olarak Avusturya Konsolosluğuna yapılamamaktadır. Konsolosluğun yetkilendirmiş olduğu vize başvuru merkezlerinde ya da seyahat acentelerinde vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sürecinizi posta yoluyla Ligarba Turizm Schengen vize ekibi aracılığıyla yürütebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın