Avusturya Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi

Avusturya Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Avusturya Aile ve Arkadaş Ziyareti vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avusturya Aile ve Arkadaş Ziyareti vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır.  Avusturya Aile/Arkadaş Ziyareti vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avusturya Vize Türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avusturya Aile/Arkadaş Ziyaret Vizesi başvurusu Avusturya Konsolosluğu’nun başvuru merkezi tarafından kabul edilir. Avusturya Aile/Arkadaş Ziyareti Vize başvurusu sonrasında 15-20 gün içerisinde vize başvurusu sonuçlanır. Avusturya Konsolosluğu değerlendirme süresi içerisinde ek belge talebinde bulunabilir, bu durumda da süre uzayabilir.

Avusturya’da yaşayan yakınınızın göndereceği davetiye yazısı bir vize değildir. Alacağınız Avusturya Ziyaret Vizesi için gerekli en önemli evraklardan bir tanesidir. Davetiyenizi evraklarınızla birlikte ilgili yere sunmanız gerekir.

Vize ya da vize muafiyeti olan kişilerin Avusturya Ziyaret vizesi için başvuru yapabilecekleri maksimum süre 90 gündür.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın