Ticari Çin Vizesi (M) | 2024

Ticari Çin Vizesi (M) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Ticari Çin Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Ticari Çin Vizesi (M) işlemleri (Ticari Çin vizesi ücreti, vize işlem süresi, başvuru formu, ticari Çin vizesi gerekli evrakları, Ticari Çin Vizesi barkodlu davetiyesi, Çin vizesi resmi davetiye, dilekçe, ticari Çin vizesi fotoğrafı özellikleri) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin Ticari vize başvurunuzun sonucu 7 iş günü sürmektedir. Çin vize başvurusu için öncelikle randevu alınması gerekmektedir. Randevu alınıp, başvuru Çin Vize Merkezi‘ne yapıldıktan sonra takip eden 7. iş günü içerisinde vize işlemi sonuçlanmaktadır. Konsolosluk değerlendirmesinde evraklarınızla ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşılırsa, resmi tatile ya da hafta sonuna denk gelirse vize sonuçlanma süreci uzayabilir. Parmak izi için aranabilir, bizzat bulunmanız istenebilir.

Çin vizesi başvurusu yapılabilmesi için kişinin Türkiye’de olması gerekmektedir. Vize başvurularında konsolosluk pasaportta Türkiye’ye giriş kaşesi aramaktadır. Ayrıca son dönemde başlayan yeni uygulamaya göre ilk Çin vize başvurularında parmak izi alınması gerektiğinden kişinin başvuru anında konsoloslukta hazır bulunması gerekmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın