Çin Çalışma Vizesi (Z) | 2024

Çin Çalışma Vizesi (Z) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Çalışma Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Çalışma Vizesi (Z) işlemleri (Çin Çalışma vizesi ücreti, vize işlem süresi, Çin Çalışma Vizesi başvuru formu, Çin Çalışma vizesi gerekli evraklar, Çin Çalışma Vizesi davetiyesi, Çin vizesi resmi davetiye, dilekçe, Çin Çalışma vizesi fotoğrafı özellikleri) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz. Çin’de çalışmak istiyorum diyorsanız sayfamızda bulunan bilgileri inceleyebilir ya da Çin Vize ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi eksiksiz ve sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin vize başvuru işlemleri 7 iş günü sürmektedir. Çin vize başvurusu için öncelikle randevu alınması gerekmektedir. Randevu alınıp, başvuru Çin Vize Merkezi‘ne yapıldıktan sonra takip eden 7. iş gününde genellikle vize işlemi sonuçlanmaktadır.

Çin Çalışma Vizesi başvurunuzu Çin Başkonsolosluğu ya da Çin Büyükelçiliğine direkt olarak yapabilirsiniz. Bir diğer yol olarak Ligarba Turizm Çin Vize ekibi ile de başvuru sürecinizi yönetebilirsiniz.

Çin’de çalışacağınız şirketin sizin için bir çalışma izni alması gereklidir. Bu süreçte hazırlanması gereken evrakların ise eksiksiz ve doğru bir şekilde tamamlanması gerekiyor. Evrakların hazırlanmasından sonra başkonsolosluk ya da büyükeliçilikte başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın