Çin Basın Vizesi (J1-J2) | 2022

Çin Basın Vizesi (J1-J2) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Basın Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Basın Vizesi (J1-J2) işlemleri (Çin Basın vizesi ücretleri, vize işlem süresi, başvuru formu, gerekli evraklar, davetiyesi, Çin vizesi resmi davetiye, dilekçe, Çin Basın vizesi fotoğrafı özellikleri) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz. Çin’de çalışmak istiyorum diyorsanız sayfamızda bulunan bilgileri inceleyebilir ya da Çin Vize ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi eksiksiz ve sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin Basın Vizesi Biyometrik Fotoğraf Boyutları: Dijital fotoğraf; 354 piksel genişlik * 472 piksel yükseklik ile 420 piksel genişlik * 560 piksel yükseklik aralığında olmalıdır. Basılı kağıt fotoğraf 33 mm genişlik * 48 mm yükseklik boyutlarında olmalıdır.

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri ve Özellikleri

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri ve Özellikleri

 

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri ve Özellikleri sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Çin Halk Cumhuriyeti, umuma mahsus pasaport – çipli borda pasaport- sahibi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Yeşil pasaport olarak bilinen Hususi pasaport, Gri pasaport – Hizmet pasaportu ve diplomatik pasaport sahiplerinden vize talep etmemektedir. Hususi , Hizmet ve diplomatik pasaport sahipleri vize almadan giriş yaparak her girişte maksimum 30 gün Çin Halk Cumhuriyetinde kalabilirler.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.