Çin Basın Vizesi (J1-J2) | 2024

Çin Basın Vizesi (J1-J2) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Çin Basın Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Çin Basın Vizesi (J1-J2) işlemleri (Çin Basın vizesi ücretleri, vize işlem süresi, başvuru formu, gerekli evraklar, davetiyesi, Çin vizesi resmi davetiye, dilekçe, Çin Basın vizesi fotoğrafı özellikleri) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz. Çin’de çalışmak istiyorum diyorsanız sayfamızda bulunan bilgileri inceleyebilir ya da Çin Vize ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi eksiksiz ve sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Çin Basın Vizesi Biyometrik Fotoğraf Boyutları: Dijital fotoğraf; 354 piksel genişlik * 472 piksel yükseklik ile 420 piksel genişlik * 560 piksel yükseklik aralığında olmalıdır. Basılı kağıt fotoğraf 33 mm genişlik * 48 mm yükseklik boyutlarında olmalıdır.

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri ve Özellikleri

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri ve Özellikleri

 

Çin Vizesi Fotoğraf Ölçüleri ve Özellikleri sayfamızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Çin Basın Vizesi başvuruları genelde ortalama 7 iş günü içerisinde açıklanmaktadır. Çin Büyükelçiliği ya da Konsolosluğun yoğunluklarına göre bu değerlendirme süresi değişiklik gösterip uzayabilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın