Turistik Çin Vizesi (L) | 2024

Turistik Çin Vizesi (L) İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Turistik Çin Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Turistik Çin vizesi ücretleri, turistik çin vizesi davet mektubu, turistik çin vizesi başvuru formu, turistik çin vizesi gerekli evraklar, turistik çin vizesi fotoğraf özellikleri hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

→ ÖNEMLİ: BİREYSEL TURİSTİK VİZE VERİLMEMEKTEDİR. TURİSTİK VİZELER 5+ KİŞİLİK GRUPLARA VERİLMEKTEDİR. 

Çin vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Çin vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirlemeniz gerekmektedir. Ardından gerekli belgelerinizi hazırlayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Vize işlemlerinizde vize uzman ekibimizden destek alarak işlemlerinizi doğru ve eksiksiz tamamlayabilirsiniz.

Çin Vize başvurusu için doldurulması gerekli olan vize başvuru formunu indirmek için Tıklayın.

Çin Vize başvurunuzu ekibimiz tarafından yapılmasını isterseniz Çin vizesi başvuru formu sayfasından formu doldurabilirsiniz. Vize başvuru formunu sizin adınıza doldurabilmemiz için aşağıdaki formda bulunan bilgilerin doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir.

Çin Turistik Vizesi yaklaşık olarak 7 iş gününde sonuçlanır. Çin Konsolosluğu değerlendirme süresi içerisinde resmi tatil ya da hafta sonuna denk geldiği zaman bu süre uzayabilir. Evraklarınızı teslim ederken herhangi bir eksik ya da yanlış bilgi olmamasına dikkat ediniz. Bu durum vizenizin sonuçlanma süresini uzatabilir ve hatta ciddi bir eksiklikte ya da yanlış bilgi ile karşılaşılırsa vize reddi ile de sonuçlanabilir.

Turistik çin vizesi için gerekli belgeleri aşağıya sizler için hazırladık. Daha detaylı bilgi için vize uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Turistik Çin Vizesi İçin Gerekli Belgeler

 

  1. Pasaport

  2. Fotoğraf ( 2 Adet )

  3. Banka Hesap Cüzdanı (Asıl)

  4. Otel ve Uçak Bilet Rezervasyonu

  5. Nüfus Cüzdanı ( Fotokopi) …

Diğer bütün evraklar hakkında detaylı bilgi almak ve vize başvuru işlemlerinizi başlatmak için Ligarba Turizm Çin vize ekibimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

ORHAN AKGÜL
| Oca 28, 2024

Gurup vizesi alındığında Bireysel Çin e giriş yapıla bilinir mi.Örneğin..Seuol dan Çine geçmek gibi.
Teşekkürler


Ligarba Turizm Vize Servisi
| Oca 28, 2024

Orhan bey merhaba, Çin grup vizeleri minimum 5 kişi olmak kaydı ile beraber seyahat etmek zorundadırlar. Vizeler pasaportlara tatbik edilmemekte, A4 kağıdına basılmış olarak verilmektedir. Gümrük giriş ve çıkışında verilmiş olan vizenin birer nüshası gümrük görevlisine teslim edilmelidir. Dolayısı ile turistik grup vizesinde grup dışında bireysel olarak Çin’e giriş ve çıkış yapamazsınız. İyi Pazarlar dileriz.


Bizi Arayın