Avusturya Şoför Vizesi

Avusturya Şoför Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Avusturya Şoför vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avusturya Şoför Vizesi nasıl alınır? Avusturya Şoför Vizesi almak zor mu? Avusturya Şoför Vizesi şartları, Avusturya şoför vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avusturya şoför vizesi başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avusturya Vize Türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avusturya ülke sınırları içerisinde 90 günü aşmayacak şekilde kısa süreli çalışacak kişiler Avusturya şoför vizesi başvurusu yapmalıdır. Bu süre 180 gün içerisinde 90 gün olarak geçerlidir.

Gerekli evraklarınızı hazırlayıp başvurunuzu yaptıktan sonra Avusturya Şoför Vizesi ortalama 7-15 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Vize kararlarını Konsolosluklar verir. Vize başvurunuzun sonuçlanması süresi konsolosluğun yoğun zamanları, tatilleri ve ek evrak taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Avusturya’ya nakliyecilik ya da taşımacılık için gitmek isteyen şoförlerin vize başvurusu direkt olarak konsolosluğa yapılamaz. Avusturya Konsolosluğunun yetkilendirdiği vize danışmanlık merkezleri ve seyahat acenteleri aracılığı ile başvurular alınmaktadır.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın