Avusturya Turistik Vizesi

Avusturya Turistik Vizesi İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Avusturya Turistik Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Avusturya Turist Vizesi nasıl alınır? Avusturya Turistik Vize başvurusu nasıl yapılır? Sayfamızda, Avusturya Turistik Vizesi işlemleri (Avusturya turistik vize ücreti, başvuru formu, turistik vize gerekli evrakları, vize fotoğrafı) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Avusturya Vize Türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avusturya turist vizesi işlem süresi ortalama 10-15 iş günüdür.  Başvuru işlem süresi tamamen Konsolosluğun yoğunluğuna, durumuna bağlıdır. Değerlendirme süreci içerisinde Konsolosluk başvuru sahibinden ekstra belgeler isteyebilir. Bu da sonuçlandırma süresini uzatabilir. Başvuru adayları bu durumu göz önünde bulundurarak vize başvuru işlemlerini seyahat edeceği tarihe bir ay kala başlatmalıdır.

Turistik amacıyla Avusturya’yı seyahat etmek isteyen kişilere en fazla 6 ay – 90 günlük bir süre için verilir. Verilen Turistik vize ile Avusturya’da herhangi bir işte çalışmak yasaktır.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın