Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

Bulgaristan Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Bulgaristan Aile Arkadaş Ziyareti Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Bulgaristan Ziyaret Vizesi nasıl alınır? Aile Arkadaş Ziyareti vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Bulgaristan Ziyaret Vizesi nasıl alınır? Bulgaristan Aile Arkadaş Ziyareti vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Bulgaristan vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Bulgaristan’a yapılan seyahatler için vize başvurularını değerlendirme yetkisi Bulgaristan Konsolosluklarına aittir. Vize başvurusunda istenilen vize süresini vize başvurusu için sunulan evraklar doğrultusunda verirler.

Bulgaristan vize başvuru işlemleri yetki verilen vize hizmet merkezleri aracılığıyla yürütülmektedir. Kısa süreli vize başvuruları için şahsen başvuruda bulunma zorunluluğu yoktur. Kişinin uzun süreli vizeler için vize başvurusunda bulunması gerekebilir.

Bulgaristan özel ziyaret başvurunuzda hatta diğer Avrupa seyahatlerinizde 30.000€ teminatlı seyahat sağlık sigortasının yaptırılması gerekmektedir. Seyahat sağlık sigortanızı evraklarınız arasında bulundurup başvuru esnasında yanınızda bulundurmanız gerekir. Yurt dışına giderken yanınıza almayı da unutmamalısınız. Vize işlemleri konusunda yetkili acentemiz Ligarba Turizmin profesyonel vize ekibi aracılığı ile sigortanızı temin edebilirsiniz.

Bulgaristan’a ailenin yanına gitmek için alınan ziyaret vizesi eğer çok girişli ise Hırvatistan ile Romanya’ya giriş yapabilirsiniz. Eğer vizeniz tek girişli Bulgaristan ziyaret vizesi ise sadece Bulgaristan’a girebilirsiniz.

Bulgaristan vize başvurularınız için hazırlanan evrakların eksiksiz ve doğru bir şekilde olması vizenizin kolay bir şekilde onay alması için önemlidir. Davet eden kişi başvuru sahibinin tüm bilgilerini doğru ve tam bir şekilde yazmalı ve onaylatmalıdır.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın