Bulgaristan Ticari Vizesi

Bulgaristan Ticari Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Bulgaristan Ticari Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Bulgaristan Ticari vizesi nasıl alınır? Ticari vize için nereye başvuru yapılır? Bulgaristan Ticari vize dilekçesi nedir? Bulgaristan Ticari vize başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Bulgaristan Ticari  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Bulgaristan vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Vize başvurularını yetkili vize başvuru merkezleri ve bu merkezlere akredite vize hizmet merkezleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bulgaristan vize başvurunuzu profesyonel bir şekilde hazırlayıp yapmak için Ligarba Turizm acentemizin profesyonel vize ekibi ile yapabilirsiniz. Dilerseniz ekibimiz ile Bulgaristan vize başvurularında zorunlu olan seyahat sağlık sigortasının, otel ve uçak rezervasyonlarınızın yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bulgaristan Ticari vize başvurusu için gerekli evraklar Konsolosluğa sunulduktan sonra ortalama 10-15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Başvuru sahipleri seyahatinde herhangi bir sorunla karşılaşmaması için vize işlemlerini seyahatlerinden en az 15 gün öncesinde tamamlaması önerilir. Ticari amaçlar doğrultusunda yapılan vize başvurularını Bulgaristan Konsoloslukları değerlendirir.

Vize başvurusunda alınan VIP Hizmet vize sonucu süresini hızlandırmaz. Yalnızca Vize başvurusu için Konsolosluğa gittiğinizde sıra beklemez, konforlu hizmet almış olursunuz. Kısacası Bulgaristan vize başvurularında Acil/Ekspress hizmeti bulunmamaktadır.

Bulgaristan Vizeleri için e-vize ve e-randevu sistemi bulunmamaktadır. Vize başvuru merkezleri ya da akredite seyahat acenteleri aracılığı ile vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın