Bulgaristan Aile Birleşimi Vizesi

Bulgaristan Aile Birleşimi Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Bulgaristan Aile Birleşimi Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Aile Birleşimi vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Bulgaristan Aile Birleşimi vizesi kaç günde çıkar? Bulgaristan Aile Birleşimi vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Bulgaristan vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Bulgaristan Aile Birleşimi vize başvurusu için vize danışman merkezi olan Ligarba Turizm acentemizin uzman vize ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Başvuru için gerekli olan dosyaları eksiksiz bir şekilde hazırladıktan sonra size en yakın Bulgaristan Konsolosluğuna giderek vize başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Vize başvurularını kabul etme yetkisi yalnızca Bulgaristan Konsolosluklarına aittir. Uzun süreli bir vize türü olduğu için şahsen başvuru yapmanız gerekir ve evraklarınızı da sizin teslim etmeniz gerekmektedir.

Bulgaristan Aile Birleşimi ve Evlilik vizesi d tipi uzun süreli vize olarak geçmektedir. Aile birleşimi vizesine ait hazırlanılan dosyalar detaylı olduğu için Konsolosluğun değerlendirme süresi uzun olmaktadır. Aile birleşimi vize başvurusu yaklaşık olarak 45-60 iş günü arasında sonuçlanır.

Bulgaristan vatandaşlığınızı eşiniz üzerinden almak istiyorsanız öncelikli şartı olan evliliğinizin gerçek olduğunun ispatlanmasıdır. Daha sonra Bulgaristan Aile Birleşimi – Evlilik vize başvurusu yapılır ve oturum izni alınır. Verilen oturum izni süresi sonrasında Bulgaristan vatandaşlık başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın