Bulgaristan Evlilik Vizesi

Bulgaristan Evlilik Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Bulgaristan Evlilik Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Evlilik vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, Bulgaristan evlilik vizesi fotoğraf ölçüleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Bulgaristan Evlilik vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Bulgaristan vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Bulgaristan vatandaşı olan biriyle evli olan bir Türk Vatandaşı için bu özel durumundan dolayı kendisine 1 yıl geçerli çok girişli vize verilmektedir.

Bulgar vatandaşı ile hayatını birleştiren bir Türk vatandaşı, Bulgaristan vatandaşlığı alma hakkına sahip olur. Ancak bunun için yaptıkları evliliğin gerçek bir evlilik olduğunu ispatlamaları gerekmektedir. Daha sonrasında uzun süreli olan D Tipi vize başvurusu yapılır. 5 Yıllık oturum izninin sonunda Türk vatandaşı Bulgaristan vatandaşlığı için başvuruda bulunabilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın