Dubai Vize Uzatma

Dubai Vize Uzatma İşlemleri

Bu sayfamız, Dubai Vizesi Uzatmaları  ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Dubai vize uzatma ücreti nedir? Dubai vizesi nasıl uzatılır? Dubai Vize Uzatma başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Dubai vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Dubai seyahati gerçekleştiren kişiler ülkede yasal olarak kalmaya devam edebilmek için vize bitimine 7 gün kala tarafımıza ile iletişim adreslerimiz üzerinden görüşme yaparak vize sürelerini uzatabilmektedir. Dubai sınırları içerisinden çıkış yapılmasının ardından vize süresini uzatma işlemi yapılması söz konusu olmamaktadır. Bu durumda vize başvurusunun tekrardan yapılması şartı aranmaktadır. Dubai vize süresini uzatma işlemi yapılabilmesi için sahip olunan vizenin uzatma işlemine uygunluk göstermesi gerekmektedir.

Dubai Vize Uzatma İşlemine Uygun Vize Türleri

  1. 30 Gün Tek Girişli Vize
  2. 30 Gün Çok Girişli Vize
  3. 90 Gün Tek Girişli Vize
  4. 90 Gün Çok Girişli Vize
  5. 30 Gün Çok Girişli Cruise Vizesi

Dubai sınırları içerisindeyken sahip olunan vizenin uzatılmasının talep edildiği durumlarda acentamız ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Onay süresinin 7 gün sürmesi nedeniyle vize bitimine 7 gün kala işlemlerin başlatılması oldukça önem arz etmektedir. Söz konusu işlemler ile birlikte sahip olunan vize 30 gün süre ile uzatılabilmektedir.

Dubai Vizesini Uzatmak İçin Gereken Evraklar

Dubai Vize Uzatma İşlemleri için gerekli evraklar

Dubai vizesini uzatmak için vize bitimine 7 gün kala gerekli ücret ve evraklar ile işlemlerin başlatılması gerekmektedir. İlgili evraklar tarafımıza elektronik posta ile iletilmesi halinde işlemler şahsınız adına en doğru şekilde tamamlanmaktadır. Uzatma işlemlerinde aşağıdaki belgelerin ibraz edilmesi gerekmektedir.

  1. Pasaport: Kimlik bilgilerinin ve fotoğrafın bulunduğu sayfa,
  2. Dubai Vizesi: Dubai seyahati için sahip olunan ve uzatılması istenen geçerli vize izin belgesi.
  3. Aşı Kartı (E-Nabız sistemi veya HES uygulaması üzerinden alınmış 2 Doz aşının da detaylarını gösteren Aşı Kartı)

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın