Dubai Turistik Vizesi

Dubai Turistik Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Dubai Turist Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Dubai Turist vizesi nasıl alınır? Dubai Turist Vizesi kaç günde çıkar? gibi sorularınıza yanıt vereceğiz. Dubai Turistik vize evrakları, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Dubai Turistik vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Dubai vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Dubai’yi turistik açıdan ziyaret edecek olan Türk vatandaşları parmak izi uygulamasının olup olmadığını merak ederler. Dubai vize başvuruları online yani e-vize olarak yapıldığı için parmak izi uygulamasına gerek yoktur. Dubai’ye giriş yaptıktan sonra yetkililer tarafından göz taraması gerçekleştirilmektedir.

E-vize ile başvuru yapılırken verilen bilgilerde herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olmaması durumunda Dubai Turistik Vizesi başvuruları 2 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu nedenle başvuruların seyahatten en az 1 hafta önce başvuruda bulunması yeterlidir. Dubai Turistik Vizesi onaylandıktan sonra 58 gün geçerliliği vardır. Bu geçerlilik süresi içerisinde Dubai’ye giriş yapılmaz ise Dubai Turistik Vizesi iptal olur.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın