Dubai Ticari Vizesi

Dubai Ticari Vize İşlemleri

Bu sayfamız, Dubai Ticari Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Dubai Ticari vize evrakları, Dubai ticari vize ücreti, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Dubai Ticari  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır. 

Dubai vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Dubai Ticari Vizesi başvuru e-vize sistemi üzerinden yapılan ve başvuruların Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu tarafından değerlendirmeye alındığı bir işlemdir. Vize başvuruları ortalama 24 – 72 saatte olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilir ve sonuçlanır. Başvurular ve değerlendirmeler Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu mesai saatleri içerisinde yapıldığında, hafta sonu veya resmi tatiller araya girdiğinde değerlendirme süresi uzayabilir. Birleşik Arap Emirlikleri cuma ve cumartesi günlerini resmi tatil kabul ettiğinden başvurular resmi tatiller göz önünde bulundurularak yapılmalıdır.

Dubai ticari vizesi için Dubai konsolosluğu başvuruları şahsen kabul etmemektedir. E-vize sistemi üzerinden online olarak başvurular yapılmaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğunun göçmenlik ofisine veya göçmenlik ofisinin yetkilendirdiği vize başvuru merkezleri, turizm ya da seyahat acentelerine yapılmaktadır. Dubai vizeleri konusunda yetkili acentemiz Ligarba Turizm’in profesyonel vize ekibi ile iletişime geçerek vize işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayıp seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın