Dubai Çalışma İzni

Dubai Çalışma İzni İşlemleri

Bu sayfamız, Dubai Çalışma İzni ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Dubai Çalışma vizesi kaç günde çıkar? Dubai Çalışma Vizesi nasıl alınır? Dubai Çalışma izni evrakları, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Çalışma vizesi başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Dubai vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Dubai’de çalışacağınız firma sizin sponsorunuz olmalıdır. Çalışacağınız firma sizin için 2 ya da 3 aylık çalışma vizesine başvurmalıdır. 90 günlük Dubai vizesi aldıktan sonra da Çalışma izni Dubai’den alınabilmektedir. Çalışma izni sahibi olmadan ülke sınırları içerisinde bir işe girilmesi veya iş kurulması halinde sınır dışı edilme veya para cezası yaptırımı gibi ceza yöntemleri uygulanabilir.

Dubai Çalışma vizesi başvurusu resmi yetkililer tarafından güvenlik incelemesine alındığı andan itibaren ortalama 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Çalışma izni süreleri Dubai’de yapılacak işe göre değişiklik göstermektedir. Eğer mevsimlik iş yapılacak ise işin süresi kadar çalışma izni verilir. Genel olarak Dubai çalışma izni 2 ay ile 3 yıl arasında verilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Yulduz
| Oca 14, 2024

Calisma izni nasil alabilirim


Ligarba Çözüm Merkezi
| Oca 18, 2024

Merhaba,

Hangi ülkeye çalışma izni almak istediğinizi iletmeniz doğru cevap verebilmem için önem teşkil etmektedir.

Detaylı bilgilendirme yapabilmemiz için bizlere 0212 291 73 73 nolu numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla


Bizi Arayın