Dubai Cruise Vizesi

Dubai Cruise Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Dubai Cruise Gemi Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Dubai Cruise vizesi evrakları, doldurulması gereken başvuru formu, vizesi ücreti, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Dubai Cruise Vizesi başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Dubai vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahat etmeden önce Dubai Cruise vizesi almalıdır. Türkiye’de Dubai vizesi, Dubai Göçmenlik Ofisi aracılığıyla alınmaktadır. E-vize yani online olarak düzenlemekte olup belgenin çıktısı alınarak pasaport ile birlikte seyahat edilir. Gerekli evraklar hazırlanıp ilgili mercilere iletilerek başvuru işlemleri başlatılır. Vize 24-72 saat arasında onaylanmaktadır. Onayladığı tarihten itibaren 30 gün boyunca geçerli olup e-posta adresinize iletilmektedir.

Vize işlem süresi diğer Dubai ziyaretçi vizeleri ile aynıdır. Dubai Cruise Vize başvurunuzun değerlendirme süresi ortalama 1 – 3 iş günü arasında olup sonuçlanmaktadır. Resmi tatil ya da yoğunluğun olduğu günlere denk gelirse bu süre uzayabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın