Dubai Öğrenci Vizesi

Dubai Öğrenci Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Dubai Öğrenci Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Dubai’de Üniversite Eğitimi, Dubai Dil Okulu Vizesi, Öğrenci vizesi evrakları, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Dubai Öğrenci vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Dubai vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Dubai vizelerine başvurular e-vize sistemi ile yapılmaktadır. Başvuru yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi seyahat amacınıza göre vize türünüzü belirlemektir. Vize türünü belirledikten sonra seçtiğiniz vizeye ait belgelerin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Başvurular online vize sistemi üzerinden veya konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş olan vize başvuru merkezleri aracılığıyla tamamlanabilmektedir. Başvurunuzun değerlendirme sonucu ise başvuru sahibine e-posta adresi aracılığı ile iletilmektedir.

Dubai vizelerine başvurular diğer ülkelere göre online olarak yapılmaktadır. Bundan dolayı sonuçlanma süresi de bir o kadar hızlı olabilmektedir. Dubai Öğrenci vizesi başvurusu sırasında istenilen belgeler iyi hazırlanmış ise 1-2 hafta içerisinde vize almaya hak kazanabilirsiniz.  Dubai Konsolosluğu, Türk vatandaşlarına vize verme konusunda cömert davranmaktadır. Hatta vizenizi 3 + 3 ay yani toplamda 6 ay şeklinde de alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın