Danimarka Vizesi Formlar ve Dokümanlar

Danimarka Vize İşlemleri Formlar ve Dokümanlar

Danimarka Vizesi için gerekli formlar ve dokümanlar nelerdir? Danimarka vizesine ait başvuru formu, gerekli fotoğraf ölçüleri ve vize ret belgesi gibi dokümanları inceleyerek doğru ve güvenli bir başvuru yapabilirsiniz.

Danimarka Vize Başvuru Formu

Danimarka Vizesi Başvuru Formu

Danimarka Vize Başvuru işlemleri için gerekli olan vize başvuru formu indir.

Danimarka Vize Reddi

Danimarka Vize Talebinin Reddi Belgesi

Danimarka vize başvurularında herhangi bir sebeple vize başvurusunun reddedilmesi durumunda konsolosluk Vize Talebinin Reddi belgesi verir. Bu belge hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

schengen vizesi ölçü ve özellikleri

Schengen Vizesi Fotoğraf Ölçü ve Özellikleri

Danimarka Schengen Vizesi Başvuru işlemleri için gerekli olan fotoğraf ölçü ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alın

Sıkça sorulan sorular

Form içerisinde istene bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Danimarka Konsolosluğu belirlediği ölçülerde olan 35×45 mm ölçülerinde ki biyometrik fotoğrafınızı formun fotoğraf kutucuğuna yapıştırarak ve vize başvuru formunun en alt köşesinde ki bölüme imza atarak başvuru formunu doldurma işlemini tamamlamış olursunuz.

Resmi internet sitesinden randevu alınabileceği gibi Türkiye’de bulunan Danimarka temsilciliklerinden de randevu alınabilir. Kendi almış olacağınız randevu ile kısa süreli vize başvurularında bulunabilirsiniz. Uzun süreli Danimarka vizeleri almak için Danimarka Konsolosluğu’na başvuru yapılmalıdır. Randevularınızı Danimarka vizeleri konusunda yetkilendirilmiş vize danışma merkezlerinde de alabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın