Danimarka Aile Birleşimi Vizesi

Danimarka Aile Birleşimi Vizesi

Değerli ziyaretçimiz, Danimarka Aile Birleşimi vizesi sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda Aile Birleşimi vizesi ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. Danimarka Aile Birleşimi vizesi evrakları ve başvuru, doldurulması gerekli formalar, oturum izni, Danimarka Aile Birleşimi Vize Dilekçesi, başvuru süreçleri, başvurunun nereye ve ne şekilde yapılması gerektiği gibi vize hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye ulaşma imkanına sahip olabileceksiniz.

Danimarka vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Danimarka vize başvurularını Türkiye’de bulunan Konsoloslukları tarafından kabul etmektedir. Danimarka Aile Birleşimi Vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar başvurularını Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu ve Danimarka Ankara Büyükelçiliği’nde yapabilirler.

Danimarka Aile Birleşimi Vizesi için evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırladıysanız ve başvurunuzda herhangi bir sorun görülmediyse yaklaşık 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Danimarka Konsolosluğu’nun değerlendirme süreci konsolosluğun yoğunluğu, resmi tatillere denk gelmesi gibi durumlar göz önünde bulundurulmalı ve vize başvurunuzu seyahatinizden 30 gün önce yapmanızı tavsiye ederiz.

Aile birleşimi için yaptığınız seyahatinizden 9 ay sonra dil testinden geçmeniz beklenmektedir. Bu test A2 seviyesindedir. Elde ettiğiniz belgeler ve test sonucunu yetkililere teslim etmeniz gerekir. Daha önce bir dil testine girildiyse ve geçerli not alındıysa bu belgeler başvuru sırasında verilebilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın