Danimarka Turistik Vize

Danimarka Turistik Vize İşlemleri

Bu sayfamız, Danimarka Turist Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Danimarka Turist vizesi nasıl alınır? Danimarka Turist Vizesi kaç günde çıkar? Turist vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Danimarka Turistik vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Danimarka vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Danimarka’yı gezi amacıyla seyahat etmek için Danimarka Turistik Vizesi başvurusu yapılıp, bu vizenin alınması gereklidir. T.C. Umuma mahsus(bordo) pasaport sahibi vatandaşlar bu vize başvurusunu yapabilirler. Danimarka Konsolosluğu’na başvuru yapılarak vize alınır. Danimarka Konsolosluğu Turist vizesinin başvurusu sırasında başvuru sahibinden bazı evraklar istemektedir. Konsolosluğa sunmuş olduğunuz belgelerinizde herhangi bir eksik ve yanlışlık olmadığı takdirde vizeniz onay alacaktır. Bu vize ile Danimarka’yı 90 günü aşmayacak şekilde ziyaret edebilirsiniz.

Danimarka Vize başvurunuzun sonuçlanması ortalama 7-10 iş gününü bulabilir. Danimarka Konsolosluğunun ya da Büyükelçiliğinin yoğun tarihlerde başvurunun sonuçlanması 30 günü bulabilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın