Belçika Erasmus Vizesi

Belçika Erasmus Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Belçika Erasmus vizesi, ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Belçika Erasmus Vizesi nasıl alınır? Erasmus vize başvurusu nasıl yapılır? Erasmus vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve Belçika Erasmus vize ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Belçika  Erasmus vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Belçika vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Belçika Erasmus vizesini almak için istenen evrakları hazırlayıp Ligarba Turizm Vize Başvuru Merkezi’ne başvuru yapmanız gerekir. Belgelerinizin ibrazı, pasaportunuzun teslimi bize vereceğiniz noter onaylı vekaletname ile Ligarba Turizm tarafından sizler için kolayca gerçekleştirilir.

Erasmus vizesine kısa süreli başvuruda bulunan çocukların vize başvurusunun değerlendirilmesi 3-45 iş günü kadar sürebilir. Bu süre Konsolosluğun müsaitlik durumuna göre değişebilir.

  1. Erasmus +
  2. Okul çocukları için geçerli olan Comenius
  3. Öğrenciler için Erasmus
  4. Ustalar için Erasmus Mundus
  5. Mesleki eğitim olan Leonardo da Vinci
  6. Yetişkinler için geçerli olan eğitim Grundtvig
  7. Gayri Resmi Gençlik eğitimi olan Youth in Action
  8. Avrupa Birliği Çalışmaları için Jean Monnet
  9. Spor

Belçika’da ev sahibi kurumda eğitim ücretsizdir. Başvuru sahibine seyahat ve konaklama masrafları ERASMUS + programı altında hibe olarak verilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın