Belçika Çalışma İzni

Belçika Çalışma İzni İşlemleri

Bu sayfamız, Belçika Çalışma İzni, ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Çalışma İzni başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Çalışma İzni  başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Belçika vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Başvuru sahibi Belçika’da çalışacağı şirketle anlaştıktan sonra Çalışma izni B belgesinin alınması gerekmektedir. Belçika’daki çalışacağınız firma Yabancılar Bürosuna başvuru yaparak gerekli formu doldurur, aynı şekilde başvuru sahibi de Türkiye’de ilgili formu doldurup konsolosluğa iletir.

Vize başvurunuz esnasında Konsolosluğa sunmuş olduğunuz belgeler eksiksiz, doğru ve özenli bir şekilde hazırlanmış, Konsolosluğun tüm şartlarını yerine getirmişseniz Belçika Çalışma İzni vizenizi almanız oldukça kolay olacaktır.

Belçika Çalışma izni için hazırladığınız evraklarda herhangi bir sorun yok ise vizenizin sonuçlanması yaklaşık olarak 7-10 iş günü içerisinde olur. Belçika Konsolosluğu ekstra evrak talebinde bulunabilir. Bu durum dikkate alınarak seyahatinizden belli bir süre önce vize işlemlerinizi yapmanız beklenir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın