Belçika Aile Birleşimi Vizesi

Belçika Aile Birleşimi Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Belçika Aile Birleşimi vizesi, ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Aile Birleşimi vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Belçika  Aile Birleşimi vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Belçika vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Belçika Krallığı’nda oturum izni sahibi olan kişilerin aile fertleriyle birlikte 90 günden daha fazla kalma hakkını veren uzun süreli D tipi vize çeşidi Belçika Aile Birleşimi Vizesidir.

Belçika Aile Birleşimi vizesi almak isteyen kişiler başvuru için gerekli belgeleri özenli bir şekilde hazırlamalıdır. Hazırlanan belgelerin Belçika vize başvuruları konusunda yetkilendirilmiş vize başvuru merkezlerine sunulması gerekir.

Belçika Aile Birleşimi Vizesi alabilmek için aile üyesi olma durumu eş, 18 yaş altı çocukları ve 18 yaş altında eşin çocukları şeklindedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın