Belçika Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

Belçika Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Belçika aile ve arkadaş ziyareti ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Belçika Ziyaret Vizesi nasıl alınır? Belçika aile ve arkadaş ziyareti vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Belçika aile ve arkadaş ziyareti vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Schengen Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Belçika vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Belçika Ziyaret Vizesi başvurunuzda sunmuş olduğunuz evraklarda herhangi bir eksik ya da yanlışlık olmadığında vize başvurunuzun sonuçlanma süresi yaklaşık olarak 7-15 iş günüdür.

Belçika’da oturum iznine sahip sizi davet eden kişinin vize almanız için davetiye göndermesi gereklidir. Hazırlanacak olan orijinal davetiyeyi evraklarınız ile birlikte Belçika Konsolosluğuna sunmanız gerekmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Fatih Demir
| Eki 2, 2022

Merhaba ben Belçika vatandaşı bir bayan ile evlilik yaptım ve aile birleşimi vizesine başvuru yapacağız fakat vize için gerekli net bilgilere ulaşamıyoruz.

Size sormak istediğim soru;
Eşimin yıllık kazancı ne kadar olmalı?

Saygılarımla
Fatih Demir


Ligarba Çözüm Merkezi
| Eki 3, 2022

Merhaba;

Konsolosluk ile görüşmemize istinaden eşinizin kazancı için vize sürecinde belirlenen minimum bir tutar yok, gelir düzeyi ne kadar yüksek ise o kadar iyi olduğu iletildi.
Daha detaylı bilgi alabilmek için Lütfen 0212 291 73 73 nolu numaradan acentamızı arayabilirsiniz.

Saygılarımızla


Bizi Arayın