Avustralya Ticari Vizesi

Avustralya Ticari Vize İşlemleri

Bu sayfamız, Avustralya Ticari Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avustralya Ticari Vizesi nasıl alınır? Ticari vizesi başvurusu için gerekli evraklar nelerdir? Avustralya ticari vize davet mektubu, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avustralya Ticari  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avustralya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avustralya ticari vizesini almak için aşağıdaki şartları sağlamanız gerekmektedir;

  1. Sağlığınızın iyi olması,
  2. Avustralya’da geçireceğiniz süre içerisinde maddi anlamda sizi destekleyebilecek finansal kaynaklarınızın kanıtının olması,
  3. Yalnızca ticari faaliyetler amacıyla Avustralya’ya giriş yapacağınızın ispatının olması.

Avustralya ticari vizesini almak için Avustralya Konsolosluğu tarafından istenen sağlık muayenelerinin yapılması gerekir. Vize başvurusu öncesinde 12 ay geçerli olacak olan sağlık sigortanızın yapılması gerekir. Bunların dışında gerekli olan tüm belgelerin hazırlanıp vize başvurusunun yapılması gerekir. Avustralya Konsolosluğuna yapılan vize başvurusu sonrasında başvurunuz değerlendirmeye alınır ve herhangi bir sorun ile karşılaşılmazsa vizeniz onaylanır. Evraklarınızın hazırlanması ve vize başvuru sürecinizi en iyi şekilde yönetebilmek için acentemizin uzman vize ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın