Avustralya Aile Ziyareti Vizesi

Avustralya Aile Ziyareti Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Avustralya Aile Ziyareti Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avustralya Ziyaret vizesi başvurusu nasıl yapılır? Avustralya ziyaret vizesi evrakları nelerdir? Aile ziyareti vizesi için doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avustralya aile ziyareti  vize başvurusu nasıl alınır işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avustralya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avustralya’da oturum iznine sahip olan bir yakınınızı, akrabanızı ziyaret etmek istiyorsanız Avustralya Hükümetinin istemiş olduğu Avustralya Aile Ziyaret Vizesini almanız gerekmektedir. Avustralya Aile Ziyareti Vizesi ile ilgili daha detaylı bilgiye Ligarba Turizm’in uzman vize ekibinden ulaşabilirsiniz. İletişim bilgileri için tıklayın.

Avustralya’daki ailenizi ziyaret etmek istediğinizde Avustralya Aile Ziyareti Vizesi almalısınız. Bu vizeyi alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta evrakların en iyi şekilde hazırlanmasıdır. Diğer şartlara bakacak olursak;

  1. Avustralya’da bulunacağınız süre içerisinde geçiminizi sağlayacak maddi, finansal kaynaklarınızın kanıtının olması.
  2. Ziyaret edeceğiniz kişi tarafından hazırlanacak olan davet mektubu.
  3. Aile ziyareti yapacağınızın kanıtının olması.
  4. Ziyaretinizin sonunda ülkenize döneceğinizin teminatının verilmesi.
  5. Sağlık durumunuzun iyi olması.

Yukarıda bulunan şartları sağladığınız sürece Avustralya Aile Ziyareti vizesi almanızda kolay olacaktır.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın