Avustralya Dil Okulu Vizesi

Avustralya Dil Okulu Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Avustralya dil okulu  ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avustralya dil okulu  başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avustralya dil okulu başvuru şartları ve işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avustralya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avustralya Dil Okulları Vizesi için Konsolosluğun belirtmiş olduğu evrakların hazırlanması, başvuru formunun doldurulması gerekir. Başvuru sürecinizi en doğru bir şekilde yürütmek için Avustralya Konsolosluğunun yetki verdiği acentemizin uzman vize ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Avustralya’da 12 hafta ve üzerinde dil eğitimi alan öğrencilere Avustralya Hükümeti yasal bir şekilde çalışma izni verir. Bu yüzden diğer ülkelere göre Avustralya’da dil eğitimi daha çok tercih edilir. Avustralya’nın verdiği yasal çalışma izni süresi 2 haftalıkta 40 saat, aylık 80 saattir.

Vize başvurusu gerçekleştirildikten sonra Avustralya’dan onay beklemektedir. Bundan dolayı sürecin uzaması normal kabul edilebilir. Vizenizin sonuçlanması 2-3 ay arasında süreyi bulabilir. Bu sürenin uzaması göz önünde bulundurularak vize işlemlerinizi daha erken bir zamanda başlatmanızı öneririz.

Genel olarak yurtdışında dil eğitimleri için her yaştan ve sosyal statüden kişiler, mezun olan öğrenciler katılabilir. Avustralya Dil okulu için diploma şartı aramaz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın