Avustralya Turistik Vizesi

Avustralya Turistik Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Avustralya Turistik Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avustralya Turistik Vize nasıl alınır? Avustralya turistik vizesi evrakları nelerdir? Aile turistik vizesi için doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avustralya Turistik vize başvurusu nasıl alınır işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avustralya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avustralya’ya turistik amacıyla ya da aile ve arkadaş ziyareti sebepleriyle gitmek isteyen kişilere verilmektedir. Avustralya Hükümeti, belirtilen şartları sağlayan her kişiye turist vizesini verebilir.

Avustralya vize konusunda genel olarak  en çok zorluk çıkaran ülkelerden birisidir. Başvurularda belgeleri eksiksiz temin edilmesine rağmen çoğu zaman sürekli ek belge talep edilebiliyor. Vize başvurularını da bizzat Avustralya Konsolosluğuna şahsen giderek yapmanız gerekir.

Avustralya’ya seyahat amacıyla gitmek isteyen kişilere genel olarak 3,6 ve 12 aya kadar konaklama olanağı sağlayan vizedir. Avustralya Turist vizesi ile 3 aya kadarda eğitim alınabilir.

Bizi Arayın