Avustralya Öğrenci Vizesi

Avustralya Öğrenci Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Avustralya Öğrenci Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Avustralya Öğrenci Vizesi başvuru şartları nelerdir? Avustralya Öğrenci Vizesi kaç günde çıkar? Öğrenci vizesi evrakları, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avustralya Öğrenci vizesi başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avustralya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Avustralya’da eğitim almak isteyen öğrencilerin başvurması gereken vize aslında Student Visasubclass 500“dır. Bu vizeye sahip olan öğrenci 90 günden fazla eğitim alabilir, yasal çalışma izni alarak da çalışma hakkına sahip olabilir. Alacağınız eğitim 90 günden daha az bir süre içinse Avustralya Turist Vizesi ile de eğitim almak için gidebilirsiniz.

Avustralya’ya öğrenci vizesi başvurusu yaparak gitmek için başvuruda size yetecek maddi imkanınızın olduğunu gösteren banka hesap dökümünüzün olması gerekir. Kendi geçiminiz için belli bir miktarda paranın hesabınızda olması gerekir. Bu tutarı Avustralya Hükümeti belirler ve zaman zaman güncellenir.

Avustralya Öğrenci vize başvurunuzun sonuçlanma süresi, başvuru değerlendirme sürecine göre değişiklik göstermektedir. Genel olarak herhangi bir sorun olmadığı takdirde vize başvurusu 1 ay içerisinde sonuçlanır.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın