Avustralya Work and Holiday

Avustralya Work and Holiday İşlemleri

Bu sayfamız, Avustralya Work and Holiday ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Work and Holiday vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Avustralya work and Holiday  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Avustralya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Eğer daha önce bu programa başvuruda bulunup gittiyseniz tekrar başvuru yapma hakkınız bulunmamaktadır.

  1. Türkiye Cumhuriyeti pasaportunuz olması gerekir.
  2. Daha önce Avustralya’ya Work and Holiday vizesi ile gitmemiş olmak.
  3. Karakter ve sağlık açısından yeterli düzeyde iyi olmak.
  4. 18-30 yaş arasında olmak.
  5. İngilizce dil yeterliliği
  6. Onay mektubunuzun olması

gibi şartlar bulunmaktadır. Avustralya’ya Work and Holiday ile gitmek için uzman vize ekibimiz ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Vize başvurularını Avustralya Konsolosluğunun belirlediği tarihler arasında yapmak çok önemlidir. Belirtilen tarihler dışında yapılan başvurular değerlendirmeye alınmamaktadır. Ön değerlendirme süreci yaklaşık olarak 4-5 ay kadar sürebilir. Uygun bulunan ve onay mektubu olan başvuru sahipleri için vize başvuru dönemi başlamış olur.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın