İngiltere Tier 5 Geçici Çalışma Vizesi

İngiltere Tier 5 Geçici Çalışma Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, İngiltere Tier 5 Geçici Çalışma Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İngiltere Tier 5 vizesi için gerekli belgeler, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İngiltere Tier 5 vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İngiltere vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

İngiltere’de çalışacağınız şirketten alınması gereken Sponsorluk Sertifikası ile Tier 5 Vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Sponsorluk sertifikası içerisinde size ait iş ve kişisel bilgileriniz ile ilgili bir referans numarası bulunmaktadır. Sizin ne kadar maaş alacağınız gibi diğer başka bilgilerde içermektedir. Bu sponsorluk sertifikası ise verildikten sonra 3 ay geçerlidir. Sponsorluk belgenizde belirtilen çalışma sürenize göre Konsolosluk Tier 5 vizenizin süresini belirler.

Tier 5 vize başvuruları için gerekli olan tüm prosedürler usulüne uygun bir şekilde tamamlandı ve yapıldıysa yaklaşık olarak 15 iş günü içinde sonuçlanmaktadır. Ancak İstanbul Başkonsolosluğunun yoğunluğuna ve resmi tatillere göre başvuruların değerlendirilip sonuçlanma süresi uzayabilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın