İngiltere Dadı / Ev Hizmetlisi Vizesi

İngiltere Dadı / Ev Hizmetlisi Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, İngiltere Dadı Ev Hizmetlisi Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İngiltere Dadı Ev Hizmetlisi Vizesi nasıl alınır? İngiltere Ev Hizmetleri Vizesi için başvuru nasıl yapılır? İngiltere Dadı Ev Hizmetlisi vizesi için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İngiltere Dadı Ev Hizmetlisi vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İngiltere vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Dadı/Bakıcı olarak İngiltere’ye gitmek isteyen, işvereni ile beraber seyahat edecek olan kişiler İngiltere Dadı Vizesi almalıdır. İşvereni gerekli şartları sağlıyor ve ev hizmetlisi vize başvuru koşullarını sağlayan kişilerin dadı vizesini alması oldukça kolay olacaktır.

İngiltere Dadı Vizesini almak için öncelikle konsolosluğun vize işlemleri için yetkilendirmiş olduğu acentemiz Ligarba Turizm’in uzman vize ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Dosyanızda yapacağınız en küçük bir hatada vize başvurunuzun reddedilme ihtimali ortaya çıkacağı için profesyonel bir şekilde vize işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  • İngiltere’de uzun süreli yaşayamazsınız.
  • İşvereniniz ile İngiltere’ye gittikten sonra işinizi değiştiremezsiniz.
  • Kendi aile bireylerinizi İngiltere’ye götüremezsiniz.
  • Kamu fonlarından yararlanamazsınız.
  • İngiltere’de işvereninizden ayrı kalmamalısınız. Ancak işveren farklı bir ülkeye geçiş yaparsa İngiltere’de kalabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın