İngiltere İş Ziyaretçi Vizesi

İngiltere İş Ziyaretçi Vizesi İşlemleri (BUSINESS VISITOR VISA)

Bu sayfamız, İngiltere İş Ziyaretçi Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İngiltere İş Ziyaretçi Vizesi nasıl alınır? İngiltere İş Ziyaretçi vizesi başvurusu nasıl yapılır? İngiltere İş Ziyaretçi Vizesi için gerekli evraklar nelerdir? İş Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmak için doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İngiltere İş Ziyaretçi vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İngiltere vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

İngiltere İş Ziyaretçi Vizesi başvurusunda bulunan kişilerden İngilizce dil şartı aranmamaktadır.

Diğer İngiltere Vizelerindeki gibi İş Ziyaretçi Vizesi için de mülakat şartı aranmamaktadır. Ancak Konsolosluğun incelediği evraklar arasında şüpheli ya da eksik evrak varsa, başvuru sahibini de tanımak amacıyla mülakat yapma hakkı vardır.

Ticari amaçlarla gitmek için İngiltere İş Ziyareti Vize başvurusunda bulunmak gereklidir. Başvuru sırasında hazırlanan evraklarda herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik tespit edilmezse ortalama 15 iş günü içerisinde başvurunuz sonuçlanacaktır. Başvurunuzun incelemesi Konsoloslukların yoğunluğu ya da resmi tatillerine denk gelirse sonuçlanma süresi uzayabilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın