İngiltere Tier 2 Vizesi

İngiltere Tier 2 Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, İngiltere Tier 2 Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İngiltere Tier 2 Vizesi nasıl alınır? İngiltere Tier 2 vize başvurusu nasıl yapılır? Tier 2 Vize şartları nedir? İngiltere Tier 2 Çalışma Vizesi için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İngiltere Tier 2 vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İngiltere vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

İngiltere Tier 2 Vizesi, çalışma vizesidir. İngiltere İçişleri Bakanlığı’nın o bölgedeki iş alanı içinde pozisyon açığı olduğunu ve aday kişinin niteliklerine haiz İngiltere’de yerel işgücünün olmadığına kanaat getirmesi halinde İngiltere Sınır Dairesi (UKBA) tarafından Tier 2 çalışma izni verilmektedir.

İngiltere Tier 2 vize başvurusu için hazırladığınız evraklarda herhangi bir sorun yok ise sonuçlanma süreci ortalama 3 hafta içinde olur.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın