İngiltere Tier 1 (Yatırımcı) Vizesi

İngiltere Tier 1 (Yatırımcı) Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, İngiltere Tier 1 (Yatırımcı) Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İngiltere Tier 1 Yatırımcı Vizesi nasıl alınır? İngiltere Tier 1 Vizesi için gerekli evraklar nelerdir? İngiltere Tier 1 Vize başvuruları nasıl yapılır? İngiltere Tier 1 Vizesi uzatma, Yatırımcı, Girişimci, Olağanüstü Yetenek vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İngiltere Yatırımcı vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İngiltere vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Tier 1 vizesi, İngiltere’de üniversite mezunu girişimciler, kendi işini kurmak isteyen kişilerin ya da uzmanlık alanı ile ilgili bir kurumda çalışma fırsatı bulan kişilerin İngiltere’ye girmesi ve yasal olarak çalışmasına izin veren vize çeşididir.

İngiltere Tier 1 Vizesi için başvurular doğrudan kabul edilmemektedir. İngiltere İçişleri Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş İngiltere Vize Başvuru merkezleri ya da seyahat acentaları ile kabul etmektedir.

Ligarba Turizm Seyahat Acentası’da İngiltere Vize işlemleri konusunda yetkilendirilmiş bir acentedir. Profesyonel vize ekibimiz ile başvuru sürecinizi sorunsuz bir şekilde yürütebilirsiniz. Başvuru belgelerinin İngiltere Konsolosluğu’na teslim edilmesi için öncelikle randevu alınması gerekir. Randevunuzun onayının ardından Tier-1 vizesi için gereken evraklar sistem tarafından e-mail ile bildirilir. Online başvuru tamamlandıktan sonra güvenli ödeme yöntemi ile vize ücreti tahsil edilir.

Evet, katılmanız gereklidir. Başvuru işlemleri tamamlandıktan sonra vize başvuru merkezinden alacağınız randevuya şahsen gitmelisiniz. Bu randevuda parmak iziniz alınmakta ve biyometrik fotoğrafınız çekilmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın