İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesi

İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesini kimler alabilir? İngiltere Ziyaretçi Vizesi başvurusu nasıl yapılır? İngiltere Turistik Vize, Aile Ziyareti Vizesi Sanatçı ve Sporcu Vizeleri hakkında detaylı bilgiler. İngiltere Standart Ziyaretçi vizesi başvurusu için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti, İngiltere Aile Ziyareti Vizesi gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İngiltere Standart Ziyaretçi vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İngiltere vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

İngiltere Standart Ziyaretçi Vizesi için yapmış olduğunuz başvuruların sonuçlanması yaklaşık olarak 15 iş günüdür. İngiltere Konsolosluğu başvuru için hazırlamış olduğunuz evraklar dışında ek evrak talep edebilir. Aynı zamanda bu inceleme süreci resmi tatillere de denk gelebilir. Bu gibi durumlarda değerlendirme/sonuçlanma süresi uzayabilmektedir. Sonuçlanma süresinin uzaması göz önünde bulundurularak başvurunuzu seyahatinizden en az 30 gün önce işlemlere başlamanızı tavsiye ederiz.

Hayır, şahsen başvuru yapmanıza gerek yok. İngiltere Konsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu Ligarba Turizm uzman ekibi ile iletişime geçerek randevunuzun alınması, evraklarınızın hazırlanması gibi işlemlerde kolaylık sağlayabilirsiniz. Bu durumda randevunuza şahsen katılmak zorunda değilsiniz.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın