Amerika Öğrenci Vizesi (F1, M1)

Amerika Öğrenci Vizesi (F1, M1) İşlemleri

Bu sayfamız, Amerika Öğrenci Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Amerika Öğrenci Vizesi şartları, Amerika Öğrenci Vizesi ücreti, Öğrenci vizesi için gerekli evraklar, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, Öğrenci vizesi başvurusu için randevu alma, Amerika Öğrenci Vize başvurusu nereye yapılır, nasıl yapılır gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Amerika Öğrenci  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Amerika Vize Türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Amerika’ya eğitim almak, öğrenci olarak gitmek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Amerika Öğrenci Vizesi alabilir. Ancak 2 türü vardır. F1 Öğrenci vizesi ve M1 Mesleki Eğitim Vizesidir. Kısa süreli sertifikalı kurslar bu 2 vizeye dahildir. Akademik ya da lisansla ilgili olmayan kurslara katılacak kişiler ise Amerika B2 Ziyaretçi Vizesi almalıdır.

Amerika’da eğitim almak için almanız gereken Öğrenci vizesi kolay bir şekilde alınabilir. Öğrenci Vizesinin  olumlu sonuçlanması için en büyük etken evraklarınızın doğru, eksiksiz ve ispatlanabilir olmasıdır. Amerika Öğrenci Vizesi alma konusunda Ligarba Turizm vize danışman ekibimiz sizlere destek olacaktır.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın