Fransa Ticari Vizesi

Fransa Ticari Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, Fransa Ticari Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. Fransa Ticari vize başvurusu nasıl yapılır? Fransa Ticari vize evrakları nelerdir? Fransa Ticari vize davetiye örneği, doldurulması gereken başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. Fransa Ticari vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Fransa vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Fransa Ticari Vizesi ne anlama gelmektedir? Çalıştığınız şirket tarafından hazırlanan ya da hazırlanmış bir organizasyona katılmak, şirket personelinin eğitimini geliştirmek amacıyla karar verilen seyahat için alınması gerekli olan vizedir. Hazırlanan bu organizasyonlar; fuar, eğitim, seminer, proje gibi etkinlikler olabilir.

Fransa Ticari Vizesi başvurunuz için eksiksiz bir dosya hazırlanmışsa ve Fransa Konsolosluğunun şartları yerine getirilmişse Fransa Konsolosluğunun uygunluğuna göre 3-5 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Fransa Konsolosluğu bazı durumlarda ek evrak ya da mülakat talep edebilir. Bu gibi durumlarda sonuçlanma süresi uzayabilir.

 

 

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın