Almanya Turistik Vizesi

Almanya Turistik Vizesi İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Almanya Turistik Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda, Almanya Turistik Vizesi işlemleri (Almanya turistik vize ücreti, başvuru formu, turistik vize gerekli evrakları, vize fotoğrafı) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Almanya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Almanya hükümetinin yetki verdiği vize başvuru merkezlerine ya da yetkili seyahat acentelerine Almanya Schengen C Tipi vize başvurusu yapılabilir. Almanya Konsolosluğu bazı durumlar haricinde vize başvurularını kabul etmemektedir. Yetkili seyahat acentemiz Ligarba Turizm ile güvenli ve hızlı bir şekilde vize başvurunuzu yapabilirsiniz.

Almanya Turistik Vizesi C tipi vizesi kategorisinde alınabilen kısa süreli vizedir. Almanya Turistik Vize sahibi bireyler Almanya’da en fazla 90 gün konaklama hakkına sahiptir.
Almanya Vizesi zor mu alınır? Vize alabilmek için Almanya konsolosluğu bazı evraklar belirtmiştir. Başvuru adayı belirtilen evrakları özenli, eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlayıp sunduğu takdirde vizeyi kolayca alabilir.
Yeşil, gri ya da siyah pasaport sahibi kişiler 180 gün içerisinde en fazla 90 güne kadar vizesiz şekilde konaklayabilir. Bordo pasaport sahipleri ise 180 gün içerisinde 90 güne kadar Almanya Turist Vizesi ile konaklayabilir, Almanya’yı seyahat edebilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın