Almanya Aile Yakın Arkadaş Ziyaret Vizesi

Almanya Aile Yakın Arkadaş Ziyaret Vizesi İşlemleri

Değerli ziyaretçimiz; Almanya Aile Yakın Arkadaş Ziyaret Vizesi vize işlemleri sayfamıza hoş geldiniz. Sayfamızda; Almanya’da ziyaret etmeyi düşündüğünüz aile bireyleriniz, akrabalarınız veya arkadaşlarınız için başvuru yapmanız gereken vize türü hakkında detaylı bilgi bulabileceksiniz. Almanya Aile Yakın Arkadaş Ziyaret Vizesi işlemleri (Almanya Aile Yakın Arkadaş Ziyaret vize ücreti, Almanya Ziyaret Vizesi Başvuru Formu, vize gerekli evrakları, vize fotoğrafı, Almanya Ziyaret Vizesi Davetiyesi) hakkında her türlü detaylı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Almanya vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Eğer bir yakınınızı kısa süreliğine ziyaret etmek için Almanya’ya gitmek istiyorsanız Almanya Aile ve Arkadaş Ziyaret Vizesi alabilirsiniz. Ziyaret için ülkeye giriş yapacak olan Umuma Mahsus yani Bordo pasaport sahipleri gerekli vize şartlarını yerine getirmelidir. Hususi(Yeşil) Hizmet(Gri) ve Diplomatik(Siyah) pasaport sahipleri 90 güne kadar olan ziyaretler için vize şartından muaftır.
Almanya’da misafir olarak ne kadar kalınabilir? Almanya Ziyaret Vizesi, 180 günlük zaman içerisinde 90 günü geçmeyecek şekilde kısa süreli ziyaretler için alınabilir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın