Nijerya Vize Reddi Nedenleri

Nijerya Vize Reddi Nedenleri

Bu sayfamız, Nijerya Vize Reddi Nedenleri, Vize Reddine İtiraz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır.

Nijerya  vize başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

Nijerya ticari vize işlemlerinde, Nijerya firmasından davetiye gelmesi gereklidir.

Davetiyede davet edilen kişinin adı soyadı, pasaport bilgileri (pasaport numarası, pasaportun bitiş tarihi), seyahat tarihi, Nijerya firmasının antetli kağıdına İngilizce olarak yazılmalıdır. Davetiyede firmanın kaşesi ve yetkilinin imzası olmalıdır. Davetiye ile birlikte firmanın son 3 yıllık vergi bilançosu, firmanın ticaret sicil sertifikası, kuruluş belgesi, firma yetkilisinin kimlik fotokopisi de mail olarak gönderilmelidir. Belgelerin orijinal olması zorunlu değildir. Taratılarak mail gönderilmesi yeterli olacaktır. 

Resim çekilerek gönderilen belgeler Nijerya Büyükelçiliği tarafından kabul edilmez. Hatta vizeniz bu nedenle ret olabilir.

Nijerya’den Vize Reddi Aldım. Tekrar Başvuru Yapabilir miyim?

Nijerya vizesi reddi verildiğinde büyükelçilik pasaportunuz ile birlikte ret mektubu da vermektedir. Nijerya vize ret mektubunda vizenizi neden ret ettiklerini maddeler halinde belirtilmektedir. Maddelerde belirtilen eksiklerinizi tamamladıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.  

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın