İzlanda Çalışma Vizesi

İzlanda Çalışma Vizesi İşlemleri

Bu sayfamız, İzlanda Çalışma Vizesi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz kapsamlı bir sayfadır. İzlanda Çalışma Vizesi gerekli evraklar, doldurulması gereken İzlanda Çalışma Vizesi başvuru formu, fotoğraf özellikleri, randevu alma, başvurunun nasıl ve nereye yapılacağı, vize harç ve başvuru ücreti, İzlanda’da çalışmak gibi bilinmesi gereken pek çok bilgi yer almaktadır. İzlanda Çalışma Vizesi başvurusu işlemlerinin her aşamasında Ligarba Turizm Vize Ekibi her zaman desteğe hazırdır.

İzlanda vize türleri hakkında merak ettiğiniz hemen her konuda Ligarba Turizm Schengen vize ekibimize danışabilir, vize başvuru sürecinizi sorunsuz tamamlayabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

İzlanda Çalışma Vizesi almak için İzlanda Konsolosluğunun belirttiği şartlar yerine getirilmelidir. İzlanda’da 90 günden daha fazla kalıp çalışmak isteyen kişi, uzun süreli geçerliliği olan Çalışma İzni Vize başvurusunda bulunması gerekmektedir.

İzlanda Çalışma Vizesi başvurusunda bulunan kişilere bu vizenin sağladığı imkanlardan birisi Oturum İzni de vermesidir. İzlanda Çalışma Vizesi ve Oturum İzni işlemleri birbirine paralel bir şekilde yürütülmektedir.

Bir Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.
Bizi Arayın